Statystyki

1361295
Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Ubiegły tydzień
Bieżący miesiąc
Ubiegły miesiąc
Ogółem
536
2344
2880
655385
27811
57312
1361295

IP: 3.91.79.74
2019-03-25 13:26

Dnia 15 listopada 2018 r. w Bibliotece Głównej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci pt. ”Zaczarowany świat ukryty w Bibliotece.”
Konkurs został zorganizowany z okazji obchodzonego w tym roku jubileuszu 70-lecia działalności Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej.
Na początku spotkania dyrektor biblioteki Danuta Panas przywitała wszystkich przybyłych na spotkanie. Następnie inicjatorka konkursu Barbara Wójcik przeczytała opowiadanie Kazimierza Szymeczko pt. „Co Marysia widziała…(w bibliotece)” wprowadzając gości w tematykę konkursu.
Na konkurs wpłynęło 85 prac z przedszkoli i szkół podstawowych.
Jury konkursu przyznało nagrody i wyróżnienia w 3 kategoriach wiekowych oraz wyróżnienie pozaregulaminowe:
GRUPA WIEKOWA 5-6 LAT

I miejsce : Izabela Radczak – Przedszkole nr 1
II miejsce : Karolina Czerniak – Przedszkole Casper
III miejsce: Julia Drożdżyk– Szkoła Podstawowa nr 2
Wyróżnienia:
1. Pola Brus – Przedszkole nr 3
2. Oliwia Gruszczyńska – Szkoła Podstawowa nr 2
3. Hanna Kowalska – Przedszkole nr 3
4. Maja Krasuska – Szkoła Podstawowa nr 2
5. Milena Małek – Przedszkole nr 4
6. Aleksandra Stasiak – Szkoła Podstawowa nr 4
7. Magdalena Surowiec – Szkoła Podstawowa nr 4
8. Amelia Szarota – Przedszkole nr 2
9. Laura Szymaniak – Szkoła Podstawowa nr 4
Wyróżnienie pozaregulaminowe: Marcela Błaszczak – Przedszkole nr 2
GRUPA WIEKOWA 7-8 LAT
I miejsce ex aequo: Karolina Futa oraz Zuzanna Medyńska – Szkoła Podstawowa nr 2
II miejsce : Martyna Zaborowicz – Szkoła Podstawowa nr 4
III miejsce: Mikołaj Mróz – Szkoła Podstawowa nr 4
Wyróżnienia:
1. Laura Babiracka – Szkoła Podstawowa nr 4
2. Julia Kotuła – Szkoła Podstawowa nr 4
3. Nina Kłembokowska – Szkoła Podstawowa nr 2
4. Julia Kryska – Szkoła Podstawowa nr 4
5. Julia Semeniuk – Szkoła Podstawowa nr 2
6. Martyna Sidor – Szkoła Podstawowa nr 2
7. Weronika Węcławska – Szkoła Podstawowa nr 4
8. Igor Włodarski – Szkoła Podstawowa nr 2

GRUPA WIEKOWA 9-10 LAT
I miejsce: Julia Serenda – Szkoła Podstawowa nr 2
II miejsce: Zuzanna Borowiec – Szkoła Podstawowa nr 2
III miejsce: Joanna Dolecka – Szkoła Podstawowa nr 2
Wyróżnienia:
1. Paulina Graboś – Szkoła Podstawowa nr 4
2. Emilia Ogórek – Szkoła Podstawowa nr 2
3. Kinga Sidor – Szkoła Podstawowa nr 2
Nagrody i podziękowania zostały wręczone przez dyrektor Danutę Panas.
Na zakończenie spotkania bibliotekarka zaprezentowała wiersz „Tygrys w bibliotece”, pogratulowała laureatom i zaprosiła do obejrzenia wystawy pokonkursowej.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu !

Wystawę można oglądać w godzinach pracy biblioteki.
Serdecznie zapraszamy.

 min dsc 0948min dsc 0950min dsc 0953min dsc 0958min dsc 0960min dsc 0961min dsc 0962min dsc 0964min dsc 0966min dsc 0967min dsc 0968min dsc 0969min dsc 0970min dsc 0980min dsc 0971min dsc 0972min dsc 0974min dsc 0975min dsc 0978min dsc 0981min dsc 0983min dsc 0985min dsc 0987min dsc 0991min dsc 0992min dsc 1019min dsc 1017