W Filii nr 2, ul. Obrońców Pokoju 1 można obejrzeć prace przedszkolaków z grupy „Króliki” z Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej. Dzieci w ramach biblioterapii on-line wspólnie z wychowawczynią panią Ewą wysłuchały na facebooku bajki Barbary Stańczuk pt.: „ „Dobre maniery ułatwiają życie nie tylko szympansom. ( Zasady dobrego zachowania)”      pt.: „ Bajki pomagajki… na dobry dzień i jeszcze lepsze jutro”. Owocem uważnego słuchania bajki są prace przedszkolaków, ukazujące portrety małego Szympansa „Tro”, który uczy dzieci dobrych manier i zasad dobrego zachowania. Dziękujemy małym czytelnikom za uważny udział w biblioterapii on-line oraz piękne ilustracje i inspiracje dla nas jak stawać się lepszym.