16.11.2023 r. w Filii nr 3 odbyło się przedstawienie pt.: „Jesień u Fryzjera”.
We współpracy z biblioteką dzieci z klasy III b pod kierunkiem pani Wioletty Tchórzewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej zaprezentowały przedstawienie dla seniorów. Tego dnia gościliśmy seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łęcznej, babcie i dziadków uczniów klasy III b i seniorów czytelników. Przedstawienie było dedykowane z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora przypadającego 14 listopada. Uczniowie zaprezentowali znakomite i ciekawe przedstawienie pt.: „Jesień u Fryzjera”. Widzowie mogli podziwiać piękne kolorowe stroje, doskonałą obsadę, wyjątkową i radosną grę aktorską uczniów. Scenariusz przedstawienia powstał w oparciu o treść wiersza Doroty Gellner pt.: „Jesień u Fryzjera”. Dziękujemy wychowawczyni i wszystkim uczniom za udział. Naszym drogim seniorom życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha i wiele radości na twarzy wśród bliskich osób.