Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej

serdecznie zaprasza na promocję książki

POJEZIERZE ŁĘCZYŃSKO-WłODAWSKIE

i spotkanie z autorami : Pawłem Władem i Markiem Nasiadką

alt  alt

oraz na otwarcie wystawy fotograficznej Marka Nasiadki

ZACZAROWANE POLESIE

Spotkanie odbędzie się 25 października(czwartek )w siedzibie Biblioteki przy ul. Bożnicznej 21 o godz. 13.00

W czasie spotkania można będzie nabyć przewodniki po atrakcyjnej cenie wydawniczej.

Paweł Wład – geograf, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, wydawca książek i map turystycznych, autor ponad 50 publikacji z zakresu geografii i krajoznawstwa, w tym przewodników turystycznych , kilku serii podręczników geograficznych dla uczniów gimnazjów i liceów, zbiorów zadań i opracowań metodycznych dla nauczycieli.

Jest miłośnikiem wędrówek górskich oraz entuzjastą architektury, zwłaszcza drewnianej i cerkiewnej.

Marek Nasiadka – geograf, absolwent UMCS. Z zamiłowania turysta, krajoznawca i fotograf. Członek Okręgu Roztoczańsko- Podkarpackiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Od kilku lat stały współpracownik miesięcznika krajoznawczo- turystycznego „Poznaj Kraj". Autor artykułów z dziedziny krajoznawstwa oraz przewodników turystycznych. Autor zdjęć do wielu czasopism, książek, kalendarzy, plakatów i artykułów własnych. Autor wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą.