logo bib

W ŁĘCZNEJ

REGULAMIN KONKURSU :
1. Organizator konkursu
• Organizatorem konkursu jest Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej.
• Przedmiotem konkursu jest plakat promujący MGBP w Łęcznej.
2. Uczestnicy
• Konkurs przeznaczony jest dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
• Nie dopuszcza się do konkursu prac zespołowych.
3. Warunki konkursu
• Uczestnicy składają prace konkursowe (technika dowolna, format maksymalnie A3, również w wersji elektronicznej – opcja nieobowiązkowa) do dnia 30.04.2013r. w siedzibie MGBP ul. Bożniczna 21, Filii nr 1 ul. Górnicza 12, Filii nr 2 ul. Obrońców Pokoju 1, Filii nr 3 ul. Jaśminowa 4, Filii nr 4 Zakrzów.
• Należy podać imię i nazwisko autora pracy oraz numer telefonu i/lub adres e-mailowy.
4. Rozstrzygnięcie konkursu
• Komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę i ogłosi wyniki 08.05.2013r. na stronie internetowej biblioteki.
• Na autora najlepszego plakatu czeka nagroda.
5. Postanowienia końcowe
• Prace konkursowe mogą być opublikowane w mediach, na stronie internetowej organizatora, w różnych materiałach organizatora, bez honorarium, tylko w ramach promocji zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz. U. 2000r. nr80, poz. 904 z późniejszymi zmianami.
• Nagrodę można odebrać po okazaniu dokumentu tożsamości lub legitymacji szkolnej w siedzibie MGBP Łęczna ul. Bożniczna 21.
• Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r. z późniejszymi zmianami).