Filia nr 4 w Zakrzowie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Łęcznej kolejny raz zorganizowała wakacje dla dzieci pod hasłem "Wakacje na wsi".
Przygotowano najmłodszym czytelnikom mnóstwo atrakcji. Dzieci bawiły się w różne gry i zabawy ruchowe, logiczne, wykonywały prace plastyczne i manualne. Była to wspaniała forma integracji dzieci ze środowiska wiejskiego. Uczestnicy wakacji obejrzeli w Lublinie filmy „Książę Czaruś” i „Kuba Guzik”. Zorganizowany był także wyjazd do Bałtowa do JuraParku i Parku Rozrywki . Dzieci chętnie uczestniczyły w akcji „Wakacje na wsi”, gdyż dla niektórych była to jedyna zorganizowana forma wypoczynku.

Wakacje na wsi w Zakrzowie realizowane były przez MOPS w Łęcznej w ramach działań związanych z profilaktyką i rozwiązywaniem problemów alkoholowych współfinansowanych ze środków GPPiRPA.

min 1min 2min 8min 11min 10min 5