tn dsc 0681W dniu 23.05.2019 r. w Bibliotece Głównej odbyło się spotkanie autorskie ze znaną pisarką i dziennikarką Agatą Kołakowską. Pani Agata jest autorką kilkunastu powieści cieszących się dużą poczytnością. Napisała m.in. „Igraszki z losem, „Kolejny rozdział”, „Płótno”, i wile innych. Na początku spotkania omówiła swoje najnowsze powieści, pt. ”Wyrok na miłość” oraz „Pokrewne dusze”.

Następnie opowiedziała o swoim warsztacie pisarskim, o tym jak wygląda praca nad książką, jak tworzy się fabułę i skąd czerpie pomysły do swoich powieści. Odpowiadała również na pytania dotyczące tajników procesu wydawniczego, a także czym jest dla niej pisanie, co czyta, jakich pisarzy ceni.

Na koniec podpisywała swoje książki. Uczestnicy spotkania mieli również okazję zrobić sobie wspólne zdjęcie z pisarką.Agata Kołakowska otrzymała upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Łęcznej.

W spotkaniu uczestniczyli czytelnicy naszej biblioteki, seniorki z Klubu e – Senior, klubowiczki Dyskusyjnego Klubu Książki „Pod Różą” z Łęcznej oraz z DKK z Cycowa, bibliotekarki z powiatu łęczyńskiego, młodzież z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej wraz z opiekunką.

tn dsc 0679tn dsc 0675tn dsc 0686tn dsc 0689tn dsc 0692tn dsc 0702tn dsc 0703tn dsc 0704tn dsc 0705tn dsc 0707tn dsc 0709tn dsc 0713