5 maja o godz. 12.00 w czytelni Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Z. Herberta odbyło się spotkanie z  Hanną Kowalewską – prozatorską, poetką, autorką dramatów, słuchowisk i widowisk. Pisarka jest autorką wielu poczytnych i popularnych książek m.in. "Tego lata w Zawrociu", „Letnia akademia uczuć”, „Kapelusz z zielonymi jaszczurkami” i innych.
Autorka przeczytała fragment książki „Julita i huśtawki”, a następnie opowiadała o swoim życiu i twórczości. W dalszej części spotkania odpowiadała na liczne pytania czytelników dotyczące jej pisarstwa i podpisywała swoje książki.
W spotkaniu uczestniczyło 25 osób. Pisarka przyjechała na zaproszenie DKK działającego przy M-GBP im. Z. Herberta w Łęcznej.
Spotkanie połączone było z obchodami Dnia Bibliotekarza.

{joomplu:2} {joomplu:3}