14 grudnia 2022 r. w Filii nr 3 odbyło się spotkanie Klubu Miłośników Ciekawej Książki, w którym udział wzięły Kinga i Angelina. Obie bardzo lubią czytać książki i często odwiedzają naszą bibliotekę. Bibliotekarka przeczytała fragment książki A. Lindgren „Dzieci z Bullerbyn” czyli „Jak obchodzimy w Bullerbyn Gwiazdkę…” Uczestniczki omówiły obyczaje świąteczne w Szwecji i podzieliły się swoimi refleksjami z przygotowań do świąt. Kinga i Angelina mówiły także o swoich ulubionych książkach i o tym jakie potrawy przygotowują wspólnie z rodzicami na święta. Pani Ewa opowiedziała o ciekawych książkach Astrid Lindgren oraz o tym, jak wyglądają święta w innych krajach. Podczas spotkania dziewczynki pokolorowały świąteczne kolorowanki i krzyżówki.