15 lutego bibliotekarka spotkała się z dziećmi w Przedszkolu "Casper" w Łęcznej na głośnym czytaniu. Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Koszyk z książkami", któremu każdego miesiąca towarzyszy czytanie wybranej wcześniej książki. Jako, że wczoraj obchodziliśmy Walentynki, dlatego dzisiaj, dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wysłuchały książki pt. „Franklin i walentynki”. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały o przygodach Franklina, który wykonywał kartki walentynkowe dla swoich przyjaciół. Nie mógł ich jednak wręczyć, ponieważ kartki wypadły z torby i zamoczyły się. Mały żółwik znalazł jednak sposób by pokazać przyjaciołom, jak są dla niego bardzo ważni. Dzieci oglądały ilustracje zawarte w opowiadaniu oraz chętnie odpowiadały na pytania bibliotekarki. Na zakończenie wizyty dzieci wypożyczyły książki.