Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2023, obywającego się pod hasłem: „Moja, Twoja, Nasza- BIBLIOTEKA”! 10.05 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej, gościliśmy Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Łęcznej. Tematem spotkania była historia powstania bibliotek, a także historia MGBP w Łęcznej, ciekawostki i anegdoty z różnych bibliotek na świecie. Uczestnicy z zainteresowaniem wysłuchali przygotowanej prezentacji, obejrzeli film o naszej bibliotece, wzięli udział w przygotowanej zabawie „Odgadnij hasło z rozsypanki” oraz quizie „Co wiesz o bibliotece”. Na zakończenie wizyty wspólnie rozwiązaliśmy krzyżówkę.

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Łęcznej
oraz Pani Marcie Warzyszak-Tarce i Joannie Kłębokowskiej za wspaniały prezent i życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza.