W dniu 5 grudnia 2023 roku w Bibliotece Głównej odbyło się spotkanie z Tadeuszem Chudeckim.

Tadeusz Chudecki – aktor teatralny i filmowy. Oprócz życia zawodowego jego wielką pasją są podróże. W ciągu kilkudziesięciu lat swojego podróżowania odwiedził przeszło 140 krajów na wszystkich kontynentach świata. Na wędrówki po świecie przeznacza swoje oszczędności i wolny czas, który mu pozostaje poza pracą w serialu, kinie i teatrze. Owocem jego pasji są też trzy książki podróżnicze, które napisał.

W czasie wieczoru zatytułowanego: "Podróże z Chudeckim" aktor opowiadał o swoich fantastycznych przygodach, spotkaniach z ludźmi, ale również udzielał rad na temat tego jak podróżować ekonomicznie, wygodnie i bezpiecznie.

Podczas spotkania Tadeusz Chudecki pokazywał zdjęcia z miejsc, które odwiedził i opowiadał niezwykłe historie i anegdoty z nimi związane. Po spotkaniu chętnie odpowiadał na pytania dotyczące podróży i nie tylko!

W Bibliotece są dostępne książki podróżnicze autora. Zapraszamy do wypożyczania