W dniu 13.05.2016 r. w ramach Tygodnia Bibliotek w Filii nr 4 w Zakrzowie odbyło się spotkanie pod hasłem „I ty możesz zostać podróżnikiem”. Po przeczytaniu przez bibliotekarkę wierszy ze zbioru pt. ” Co kraj to obyczaj ”dzieci zapoznały się z różnymi krajami . Poznały ich historię zabytki , kulturę oraz miejsca, które powinni zwiedzić i zobaczyć. Uczestnicy z ciekawością wysłuchali przeczytanych wierszy, a następnie wybierali kraj do którego chcieliby się udać. Swoją wyobraźnię dzieci przelały na papier i namalowały najpiękniejsze miejsca .Również dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa książek poświęcona tematyce podróżniczej. Dzieci z ochotą przeglądały książki dotyczące opisów ciekawych krajów.

2 m copy3 m copy copy4 m5 m8 m7 m copy