Statystyki

1714913
Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Ubiegły tydzień
Bieżący miesiąc
Ubiegły miesiąc
Ogółem
933
1415
9866
999988
20843
50666
1714913

IP: 3.94.129.211
2019-12-13 17:32

tn zbiorowe

Dnia 24.10.2019 w Filii nr 3 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci pt. ”Spacerując jesienią z bohaterami utworów Wandy Chotomskiej”.
Spotkanie rozpoczął występ dzieci z klasy I E ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej, przygotowany przez wychowawcę Małgorzatę Makarę. Uczniowie czytali wiersze Wandy Chotomskiej.
Nagrody i podziękowania zostały wręczone przez przewodniczącego Rady Miasta Krzysztofa Matczuka oraz Marzenę Florek radną Rady Miejskiej.
Na konkurs wpłynęło 223 prac ze szkół podstawowych, ośrodków kultury Miasta i Gminy Łęczna.
Jury konkursu w ocenie prac kierowało się zgodnością tematyczną z hasłem i regulaminem konkursu, przyznając nagrody i wyróżnienia w dwóch grupach wiekowych.


GRUPA WIEKOWA 6-7 LAT
I miejsce:
Joanna Brodzisz SP nr 2 w Łęcznej

Zuzanna Figura CK Łęczna


II miejsce:

Mirella Tymoszczuk SP nr 4 w Łęcznej

Nikola Panasiuk SP nr 2 w Łęcznej

III miejsce:
Maja Stachowicz SP nr 2 w Łęcznej

Adrianna Stolarska SP nr 4 w Łęcznej

Wyróżnienia:
Joanna Skomra SP nr 2 w Łęcznej Laura Słomiany SP nr 4 w Łęcznej Pola Brus SP nr 4 w Łęcznej Wojciech Kębokowski SP nr 2 w Łęcznej Tymoteusz Mozgawa CK Łęczna Filip Jung SP nr 2 w Łęcznej Aleksandra Stasiak SP nr 4 w Łęcznej Izabela Radczak SP nr 2 w Łęcznej Klaudia Bychawska SP nr 4 w Łęcznej Oliwia Gruszczyńska SP nr 2 w Łęcznej Jan Anisiewicz SP nr 2 w Łęcznej Zuzanna Golonka SP nr 2 w Łęcznej Wiktoria Kosakowska SP nr 2 w Łęcznej Tola Bugała SP nr 4 w Łęcznej Samanta Mazur SP nr 2 w Łęcznej


GRUPA WIEKOWA 8-9 lat
I miejsce:

Lena Madyniak SP nr 4 w Łęcznej

Iga Kuśmirek SP nr 4 w Łęcznej


II miejsce:

Agata Strach SP nr 2 w Łęcznej

Hanna Lachowska SP nr 4 w Łęcznej


III miejsce:

Adriana Kamińska CK Łęczna

Julia Wójcik SP nr 4 w Łęcznej


Wyróżnienia:
Gabriela Niziołek CK Łęczna Weronika Węcławska SP nr 4 w Łęcznej Maja Strach SP nr 2 w Łęcznej Mikołaj Mróz SP nr 4 w Łęcznej Gabriela Janocińska CK Łęczna Natalia Widyńska SP nr 4 w Łęczna Gabriela Kowalska SP nr 4 w Łęcznej Filip Trus SP nr 4 w Łęcznej Justyna Szot SP nr 4 w Łęcznej Oliwia Jastrzębska SP nr 2 w Łęcznej Seweryn Mazurek CK-ODK Łęczna Lena Szymaniak SP nr 4 w Łęcznej Julia Pogoda CK-ODK Łęczna Kornej Josicz SP nr 4 w Łęcznej Magdalena Kasprzak CK Łęczna Lena Hamera SP nr 2 w Łęczna Dawid Antoniewski SP nr 2 w Łęcznej Gabriela Krupa SP nr 2 w Łęcznej Paulina Pacek SP nr 4 w Łęcznej Brajan Jęksa SP nr 2 w Łęcznej Adam Strzałka SP nr 4 w Łęcznej Ewa Mazur SP Zofiówka Oliwia Haratym SP nr 2 w Łęcznej


Gratulujemy! Wystawę można oglądać w godzinach pracy biblioteki.
Serdecznie zapraszamy.
Specjalne podziękowania dla Urzędu Miejskiego w Łęcznej, Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej i Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki „Plama” za pomoc w realizacji konkursu.

tn dsc 0019tn dsc 0034tn dsc 0037 copytn dsc 0041 copytn dsc 0045 copytn dsc 0046 copytn dsc 0051 copytn dsc 0057 copytn dsc 0058 copytn dsc 0062 copytn dsc 0066 copytn dsc 0069 copytn dsc 0071 copytn dsc 0074 copytn dsc 0077 copytn dsc 0079 copytn dsc 0082 copytn dsc 0084 copytn dsc 0087 copytn 90tn dsc 0095 copytn dsc 0098 copytn dsc 0099 copytn dsc 0102 copytn dsc 0105 copytn dsc 0106 copytn dsc 0108 copytn dsc 0109 copytn dsc 0113 copytn dsc 0116 copytn dsc 0118 copytn dsc 0121 copytn dsc 0124 copytn dsc 0126 copytn dsc 0128 copytn dsc 0131 copytn dsc 0134 copytn dsc 0137 copytn dsc 0144 copy